Dijital dünyanın tüm yenilikçi çözümlerini işinizi büyütmek için kullanıyoruz.

GLOBSA Dijital, performans odaklı ve alanında uzman ekibiyle, hizmet verdiği müşterilerinin dijital dünyada rakipleriyle fark yaratmasını ve bu doğrultuda daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmasını amaçlayan yeni nesil bir dijital ajanstır.

 

Tamamen kişiye ve markaya özel gerçekleştirdiği sektör analizi ile yaratıcı çözümler üreten GLOBSA Dijital, müşterilerinin ihtiyaçlarını saptayarak bu doğrultuda çalışmalarıyla fark yaratmaktadır.

Yeni Dünya Dijital’de
Dijital Çözümler ↑ Maksimum Performans ↑

SEO - ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Her saniye 2,4 milyon kişinin Google arama motorunda istediği bilgiye ulaşmak için arama yaptığını biliyor muydunuz? Düzenli olarak yapılan SEO çalışmalarıyla birlikte sektörünüzle ilgili google aramalarında üst sıralarda listelenmenizi sağlıyor ve web sitenizin trafiğini arttıracak stratejiler yaratıyoruz.

DİJİTAL REKLAM YÖNETİMİ

Sosyal medya sadece paylaşım yapmak değildir. Sektör ve markanızın diline uygun yaratıcı içeriklerle etkileşim yaratmanız gerekir. Markanızı paylaşımlarla en iyi şekilde yansıtabilmeniz için hazırlanan reklam stratejileriyle sosyal medyanın dinamik gücü her zaman arkanızda olacak.

GOOGLE REKLAM(ADWORDS)

Reklam bütçesi masraf değil yatırımdır. Web siteniz için daha çok trafik yaratarak potansiyel müşteri bulmanızı sağlayacak Google reklamları ile rakiplerinizin önüne geçebilir ve sektörünüzde fark yaratabilirsiniz.

DİJİTAL İÇERİK PAZARLAMA

İçerik, dijital dünyada en fazla ve hızlı şekilde tüketilen bilgilerdir. Web sitesi ya da sosyal medya hesaplarınızda oluşturulan görsel ve yazılı içeriklerin dikkat çekmesi ve doğru şekilde sizi yansıtması gerekir. Sunduğumuz başarılı içerik planlamalarıyla her zaman bir adım önde olacaksınız.

DİJİTAL WEB SİTESİ

Çekici, profesyonel, kullanıcı dostu bir web sitesi size yeni işler kazandırmada çok önemli bir rol oynayabilir.

DİJİTAL WEB YAZILIMI GELİŞTİRME

İş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak hızlı, kullanıcı dostu dijital web siteleri ve web yazılımları geliştiriyoruz.

DİJİTAL MOBİL YAZILIM GELİŞTİRME

Sezgisel arayüzlere ve mükemmel kullanıcı deneyimine sahip birinci sınıf iOS ve Android mobil uygulamaları tasarlıyoruz.

DİJİTAL ÇOK KANALLI
E-TİCARET ALT YAPILARI

Çevrimiçi işiniz için Güçlü ve Güvenli Dijital çok kanallı e-Ticaret (b2b, b2c, c2c) web siteleri oluşturuyoruz. Kurumunuzu dijital e-iş çözümleri ile dijital elektronik ticarete hazırlıyoruz.

Haksoft Software Technologies Ltd. - United Kingdom

GLOBSA olarak DİJİTAL AJANS hizmetlerimizi çözüm ortağımız olan ingiltere’de kurulu bulunan grup şirketimiz olan HAKSOFT şirketi ile birlikte iş ortaklığı kapsamında ortak proje yönetimi, ortak kaynak kullanımı kapsamında  yürütmekteyiz. Profesyonel çözümlerimiz ile kurumunuza değer katıyoruz.

İLETİŞİM FORMU

    Translate »