INFORMATION


 • YAZILIM ADI : Vedubox
 • ÜRETİCİ : Etgigrup
 • KATEGORİ : ÜRÜNLER
 • YILI : 2019
 • ÜLKE : Türkiye

VEDUBOX ONLINE EĞİTİM SİSTEMİ

“Online öğrenme, toplantı ve birlikte çalışma sistemi (virtual workplace)”

Vedubox size özel bir sistemde online eğitim, kurs, sınav, toplantı ve webinar yapmanızı sağlayan entegre e-eğitim ve iletişim sistemidir. Eğitim kurumlarının yanında şirketler tarafından personel, bayi, tedarikçi, müşteri, ürün eğitimleri, seminerleri, toplantıları ve destek hizmetleri için kullanılmaktadır. Kullanıcılarınızın online sosyal bir ortamda hem öğrenebildiği, hem bilgi paylaşabildiği, hem görüşme, toplantı yapabildiği hem de webinarlara katılabildiği bir sistem sunar.

Ücretsiz deneme, çevrimiçi canlı demo ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

VEDUBOX

PROFESYONEL VİDEO KONFERANS SİSTEMLERİMİZ İLE TANIŞIN !

Türkiye’nin iletişim, konferans, eğitim platformu !

VEDUBOX ONLINE EĞİTİM SİSTEMİ

E-Eğitim Sistemi, online kurs, video ders, testler ve sınavlar, video konferans, webinar ve sanal sınıf etkinlikleriniz VEDUBOX ile hızlı, pratik ve ekonomik.

01

Bulut Servis

Bulut sunucular üzerinden hizmet veren VeduBox platformu sayesinde müşterilerimiz sunucu, internet, yönetim, yedekleme ve güvenlik gibi yüksek maliyetler ödemezler.
02

Entegre Platform

İletişim, ve uzaktan eğitim teknolojileri, araçları ve online ödeme servisleri VeduBox platformu içinde
sunulmaktadır.
03

e-Öğrenme

Platform içerisinde sunduğumuz dünyanın en çok talep edilen uzaktan eğitim teknolojileri ve bulut servisleri sayesinde risksiz ve devamlı gelişen teknolojileri kullanabiliyorsunuz.

Vedubox'u hemen satın alın !

kolay, hızlı ve esnek…

En İyi Özellikleri Sunan Yenilikçi Harika Bir Eğitim Platformu

İŞ ORTAĞI MÜŞTERİLERİMİZ

Müşterilerimize profesyonel çözümler üretiyoruz.

KOLAY, HIZLI VE ESNEK…
En İyi Özellikleri Sunan Yenilikçi Harika Bir Eğitim Platformu

VeduBox Sanal Sınıf, nerede olursanız olun canlı dersler, toplantılar, webinarlar ve konferanslar yapmanız için tasarlanmıştır.

VeduBox Dijital Dersler, Scorm ve Tin-Can uyumlu dijital ders içerikleri eklemeniz ve en iyi, en güvenli araçlarla dersler oluşturup satabilmeniz için en iyi yoldur.

VeduBox ile video dosyalarından Word belgelerine kadar çeşitli içerikleri oluşturma, yükleme ve düzenleme işlerini kolayca yapabilirsiniz. Gelişmiş yazılımı sayesinde içerikleriniz güvendedir ve istediğiniz an onları yönetebilirsiniz.

VeduBox Sınav Sistemi, istediğiniz kadar soru, test ve sınav hazırlamanızı sağlar. Bunlarla kolay ve güvenli sınavlar yapıp kullanıcı sonuçlarını ölçün, analiz edin ve görüntüleyin.

İLETİŞİM FORMU

  Vedubox'ı keşfedin

  VeduBox Türkiye’nin tek %100 bulut teknolojisine sahip entegre video konferans , e-eğitim/uzaktan eğitim, dijital eğitim ve ders yönetim sistemidir.

  Yeni neslin beklentilerine uygun olarak, kurslar, akademiler, kariyer eğitim ve yabancı dil eğitim merkezleri, okullar, üniversiteler gibi eğitim kurumlarının internet üzerinden e-eğitim hizmeti sunmalarını sağlamak için tasarlanmıştır.

  Translate »