HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
PROFESYONEL GÜVENİLİR KALİTELİ ÇÖZÜMLER

Globsa Dijital, Uçtan uca entegre dijital dönüşüm ve Endüstri 4.0 çözümleri sağlayan uluslararası teknoloji entegratörüdür.

GLOBSA Digital, ulusal ve uluslararası üretim ve operasyonlarda dijital dönüşümü yapılandırmak, yeni iş modelleri ve çalışma biçimleri geliştirmek, eğitim, bilinçlendirme ve farkındalık çalışmaları yürütmek, dijital bulut çözümler geliştirmek, stratejik endüstri 4.0 uygulamaları ile kurum ve kuruluşların dijital dönüşümüne odaklanmış danışmanlık hizmetleri sağlamak amacıyla kurulmuştur.

ÜRÜNLERİMİZİ
HEMEN SATIN ALIN !

ONLINE E-TİCARET SİTEMİZİ ZİYARET EDİN !

atos1

GLOBSA DİJİTAL
BİLGİ GÜÇTÜR !

Dijital dönüşüm, teknolojilerin optimum kullanımının yanında, operasyonel verim, yönetimsel işleyiş ve kamusal refahı belirleyen bir dizi uygulamayı gerektiriyor. Kurum ve kuruluşlar, sahip oldukları ya da oluşturacakları dijital dönüşüm vizyonları doğrultusunda beceri ve kabiliyetlerini artıracak, yenilikçi iş modelleri ve çalışma biçimleri ile endüstrinin geleceğine uyum sağlayacaklardır.

Dijital dönüşüm projelerinin hayata geçmesi ile birlikte endüstriyel siber güvenlik, şirketler için en önemli gündem maddelerinden biri haline gelmiştir. Siber güvenlik konusunda da profesyonel çözüm ortakları ile profesyonel çözümler üretmekteyiz.

30

KURUMSAL MÜŞTERİ

600

ÜYE

25

MEMBERS

PROFESYONEL EKİBİMİZLE GÜVENİLİR ÇÖZÜMLER ÜRETİRİZ !

MİSYONUMUZ

Dijital dönüşüm ve Enüdstri 4.0 odaklı yenilikçi çözüm ve iş modelleri, araştırma ve geliştirme (AR-GE), kalite ve değer odaklı çözümler sunarak üstün nitelikli projeler üreten, güvenilir global dijital dönüşüm iş ortağı ve entegratörü olmak

VİZYONUMUZ

Eğitim, Teknoloji, sağlık, enerji, üretim ve kamu alanlarının dijital gelişim ve dönüşümünde emsalsiz bir değer yaratmak

Değerlerimiz

Adalet, İnsan Odaklılık, İtibar, Gönülden Çalışmak, Yenilikçilik,Çeviklik,Sürdürülebilirlik
Translate »